Company AUTO24PARTS works normally, shipments sent regularly every day. Enjoy your shopping
controllare totale: 0,00 €

La società AUTO24PARTS funziona normalmente, le spedizioni vengono inviate regolarmente ogni giorno.
Goditi i tuoi acquisti

Contact


᛫ E-mail:

contact@auto24parts.com

 ᛫ In English:
   +48 792 797 344
   +48 32 235 19 75

 ᛫  En Español
    +34 637272785


᛫  Adress:

    
ul.Mikusińskiego 33
       40-146 Katowice
    Mon - Fri 9:00 - 17:00

 

Części samochodowe używane | UPS POLSKA
Tanie części samochodowe Katowice | PayPal

 

części używane: opel,volkswagen, audi,peugeot - DotPay

google +

KOMPUTER STEROWNIK SILNIKA BMW BOSCH 0 261 200 175, 0261200175 - 15136

Disponibilità:: è disponibile
prezzo:: 200,00 € 800.00 EUR
Prezzo netto: 162,60 €
quantità szt.
negozio
Fabbricante: Bosch
Codice del prodotto: F1CD-5044A

KOMPUTER SILNIKA STEROWNIK WTRYSKU PALIWA

Nasz sklep oferuję rożne możliwości przygotowania modułu KOMPUTER STEROWNIK SILNIKA BMW BOSCH 0 261 200 175, 0261200175 - 15136 do zaprogramowania w samochodzie , w zależności od typu komputera może zostać przygotowany w różny sposób.

Nie wszystkie opcje są dostępne w danym modelu , prosimy o kontakt w celu doboru dostępnego wariantu.

 

Oferta sklepu zawiera używane sterowniki i komputery silnika w różnej konfiguracji, przed zakupem prosimy o rozważny wybór. Nasi eksperci handlowi służą Państwu w poradach i w wyborze zakupu najkorzystniejszego wariantu sterownika.

 

1. Zablokowany: komputer silnika zdemontowany z samochodu przeznaczonego na recykling z zapisanymi danymi immobilizera z poprzedniego auta. Aby sterownik nadawał się do powtórnego montażu należy go przygotować przez wylogowanie i powtórne zaprogramowanie. Do tego celu jest niezbędna ingerencja wyspecjalizowanego elektronika za pomocą sprzętu diagnostycznego. 

2.Odblokowany:przed zakupem proszę uzgodnić z nami na ile da się przygotować komputer ponieważ w zależności od marki i modelu auta oraz możliwości jakie są w danym typie sterownika, komputer może być przygotowany do montażu przez naszego elektronika na różne sposoby: 

a)  Z ustalonym kodem pin (CAR PASS) z poprzedniego auta, dzięki któremu za pomocą urządzenia diagnostycznego po podłączeniu sterownika do samochodu można wyzerować komputer, po czym należy wprowadzić kod pin z auta w którym instalujemy sterownik aby zaprogramować go z immobiliserem.

b)  Wyzerowany, sterownik z wyzerowanym kodem pin (CAR PASS), po podłączeniu sterownika należy zaprogramować sterownik do samochodu specjalnym urządzeniem diagnostycznym po przez w prowadzenie kodu pin z auta w którym instalujemy sterownik aby zaprogramować go z immobiliserem.

c)  Z wykluczonym immobilizerem, tzn. że zostały ze sterownika usunięte kody zabezpieczające, komputer taki po podłączeniu do instalacji samochodu uruchamia silnik do czego nie wymaga programowania, ale i nie posiada funkcji immobilizera.

d)  Na dopisanie kodu, komputer po podłączeniu do instalacji samochodu uruchamia silnik i samoczynnie automatycznie zaprogramowuje się do kodów immobilizera danego samochodu bez konieczności dodatkowego programowania.

e)  Sklonowany komputer posiada wprowadzone przez naszego elektronika dane z auta w którym będzie montowany. Aby tak przygotować komputer należy najpierw wysłać do nas uszkodzony sterownik z którego zostaną przeniesione dane pojazdu do sprawnego sterownika ( musi być zapewniona komunikacja uszkodzonego sterownika z samochodem lub urządzeniem diagnostycznym , bez poprawnej komunikacji nie będzie można sklonować zabezpieczeń) 

3.Kompletny: komputer silnika kompletny z immobilizerem oraz wszystkimi jego elementami niezbędnymi do uruchomienia pojazdu bez konieczności dodatkowego programowania. Nie wszystkie warianty sterowników odblokowanych będą dotyczyć dokładnie tej oferty komputera, przed zakupem proszę o kontakt w celu doboru właściwego wariantu sterownika, ponieważ nie wszystkie wyżej wypisane warianty komputerów wylogowanych dla tego sterownika będą możliwe do przygotowania. 

Przed zakupem proszę dokładnie porównać numery części na naklejce na sterowniku, ponieważ dla prawidłowego dalszego funkcjonowania komputera muszą się te numery zgadzać !

Spedizione

Spedizione della merce, ritiro di persona o montaggio dei componenti KOMPUTER STEROWNIK SILNIKA BMW BOSCH 0 261 200 175, 0261200175 - 15136 presso la nostra officina

a) 6 MESI GARANZIA: Tutte le parti sono testati prima della consegna, trasmettiamo solo parti controllati

b) CONTATTO:

 c) SPEDIZIONE: inviamo parte a 5 giorni la settimana

  • TRASPORTO IN TUTTO IL MONDO: In tutta Europa, Nord America, Sud AMERICA, AMERICA LATINA, ASIA, AFRICA ALTRO
  • 1 - 3 dias - 30 euro EUROPA
  • 5 - 7 dias - 30 euro TUTTO IL MONDO

 d) MODALITA 'DI PAGAMENTO

  • BONIFICO BANCARIO
  • PAYPAL paypal.com
  • CARTA DI CREDITO
su
Il negozio è in modalità visualizzazione
Visualizza la versione completa del sito
Sklep internetowy od home.pl